Типи підрядників у тендерах на продаж

Підрядники – це організації, які виконують будь-які роботи , тобто будь-які будівельні, цивільні та медичні роботи. Вони можуть відноситись до різних сфер життя.

У межах цього дуже широкого визначення існує дуже широкий спектр різних типів підрядників.

Схвалений підрядник

Підрядники, які показали, що вони мають досвід, ресурси, можливості і бажання тендера для пропонованого проекту.

Керівник робіт

Керівник робіт не береться за роботи самостійно, а керує торговими підрядниками для проведення робіт. У торгових договорах розміщені з клієнтом. Дізнатися детальніше про це можна на сайті sale.ueex.com.ua.

Проектування підрядника

Підрядник, який несе відповідальність за завершення цього дизайну, а також за виконання робіт.

Проектування та керування підрядником

Підрядник, який призначається не тільки на проектування та на роботи, але і управляти іншими під час роботи, іноді надання оперативних послуг понад експлуатації, таких як постачання оперативного персоналу, очищення і так далі.

Вітчизняний субпідрядник

Субпідрядник, який вільно обраний і призначений на головному підряднику для виконання частини робіт за їх дорученням. Робота на субпідрядників несе відповідальність за головним підрядником.

Генеральний підрядник, головний підрядник або головний виконавчий

Підрядник, який бере на себе всю конструкцію у вигляді проекту, але хто, як правило, в суборенду частини в роботах до субпідрядникам.

Термін «головний підрядник» часто використовується в центральному цивільному уряді та оборонному секторі, щоб означати «головний виконавчий», хоча він може мати і інше значення.

Інтегрована команда постачання

Одиночна призначення для повної проектної команди, включаючи підрядника, постачальника, проектувальника, а іноді і менеджера об’єктів, для проектування роботою. Дізнатися детальніше про сам тендер можна на сайті sale.ueex.com.ua/filter/land-parcel.

Підрядник з управління

Це схоже на роль керівника, оскільки підрядник управління не береться за роботи самостійно, а керує «підрядниками робіт» для проведення робіт. Однак у цьому випадку контракти на роботи укладаються з підрядником з управління, а не з замовником.

Визначений субпідрядник

Субпідрядник, який вибирається клієнтом для проведення елемента з робіт, а потім накладається на головному підряднику після головного підрядника був призначений.

Названий субпідрядник

Клієнт спочатку визначає список потенційних субпідрядників, з яких головний підрядник.

Головний підрядник

Клієнт входить в довгостроковому мульти проектів відносин з підрядником, в якому конкуренція вводяться на субпідрядні рівні. Основні підряди, як правило, підходять лише для дуже великих клієнтів, таких як Міністерство оборони, яке постійно вводить в експлуатацію нові будівлі та ремонтні роботи.

Головний підрядник може також бути описаний як генпідрядник.

Спеціаліст-підрядник

Постачальники з спеціальних аспектів роботи, які також забезпечують дизайн введення.

Субпідрядник

Загальний термін для підрядника, який призначається по основним підрядником для виконання частини тих робіт, від їх імені.

Постачальник

Дуже широкий термін, що використовується для опису будь-якого постачальника послуг чи товарів безпосередньо клієнту або іншому постачальнику в ланцюзі поставок. Це може включати консультантів, підрядників, субпідрядників тощо.

Підрядник торгівлі

Субпідрядником обраний і управляється менеджером здійснювати частину робіт, але по контракту безпосередньо до клієнта.